Elektronická evidence tržeb (EET)

+420 737 989 716 (zákaznická podpora 9-16h) www.stormedia.cz promotion@stormedia.cz
EET

Pokud jste dodavateli a nabízíte ve vybraných oborech (seznam zde), nemusíte řešit elektronickou evidenci tržeb (EET). Tržby za Vás zdarma zaevidujeme.

Tržbu pak pošleme do 24 hodin na účet, který si sami určíte. Nemusíte se tak starat o účetní formality a můžete se věnovat svému podnikání.

Fakturace a evidence

Zákazníkovi zašleme elektronickou účtenku (ve formátu PDF) a vystavíme za Vás také
fakturu.

Faktury a účtenky si pak můžete pohodlně stáhnout ve formátu PDF. Podporujeme také export do XML formátu Stormware Pohoda nebo Money S3. Seznam pohybů lze vyexportovat také do CSV formátu.

Jak poptávkomat funguje?

A co děláme jinak?

Vybírejte z nabídek

Řada inzertních portálů a poptávkových webů funguje na základě zobrazení Vaší poptávky a následně e-mailovým oslovováním dodavatelů.

Stovky až tisíce oslovených dodavatelů Vám pak hromadně posílají na e-mail nabídky. Vy musíte všechny tyto nabídky pročítat a odpovědět. My takto nefungujeme.

Poptávkomat Vám nabídky dle kritérií protřídí, seřadí do tabulky a vy podobně, jak jste zvyklí číst recenze na zbožových srovnávačích, vybíráte nejlepšího kandidáta na dodavatele. Kandidáta si můžete prověřit a následně s ním zahájit komunikaci.

Mějte poptávkomat
vždy po ruce

Poptávání nebylo nikdy jednodušší! Vše zvládnete přímo z Vašeho chytrého telefonu, ať už jste doma, v práci nebo zrovna čekáte na tramvaj.

Přejít k aplikaci

Nahlédněte do poptávkomatu

Prohlédněte si seznam poptávek a dodavatelů

Uvnitř poptávkomatu naleznete obrovskou komunitu dodavatelů a stovky probíhajících poptávek.

Filtrovat:
předmetstav poptávkytermínrozpočet
7 203
spokojených poptávajících
4 502
aktivních dodavatelů
18 834
poptávek odbaveno
1,2+ mld.
celková hodnota poptávek